KONTAKTA OSS OM IT-REKRYTERING

IT-rekrytering med Ants Tech Recruiters

Ants kontaktuppgifter IT-rekrytering i Stockholm och Göteborg

rekrytering@ants.se

08 515 148 00

VAT: SE556653623001

Hör gärna av dig!

Fyll i formuläret om du är i behov av IT-rekrytering eller har andra frågor.


    Jag har läst och samtycker till användarvillkoren.

    Här finns vi

    IT-rekrytering Stockholm

    Virkesvägen 2
    120 30 Stockholm



    rekrytering@ants.se
    08 515 148 00

    Hitta hit

    IT-rekrytering Göteborg

    Östra Hamngatan 16
    411 06 Göteborg

    rekrytering@ants.se
    08 515 148 00

    Hitta hit

    Hugo Leichsenring

    VD & Medgrundare

    hugo@ants.se
    070 777 08 33

    Carl Johan Hamilton

    Medgrundare

    cj@ants.se
    070 777 08 34

    Samuel Fredriksson

    Vice VD

    samuel.fredriksson@ants.se
    073 516 22 39

    Sophie Sundberg

    Head of Talent and Employer Branding

    sophie.sundberg@ants.se
    076 196 93 03

    Jenny Almqvist

    Talent Acquisition Manager

    jenny.almquist@ants.se
    073 528 99 57

    Sofie Logärd

    Talent Acquisition Manager

    sofie.logard@ants.se
    076 677 42 95

    Sofia Odeen

    Talent Acquisition Manager

    sofia.odeen@ants.se
    072 40 25 827

    Nathalie Baker

    Talent Acquisition Manager

    Nathalie.Baker@ants.se
    072 400 81 96

    Amanda Jung Sandhaag

    Talent Acquisition Manager

    Amanda.Sandhaag@ants.se
    072 080 71 91

    Sophie Welin

    Talent Acquisition Manager

    Sophie.Welin@ants.se
    072 080 71 98

    Ida Ulvenfalk (Föräldraledig)

    HR & Talent Acquisition Manager

    Ida.Ulvenfalk@ants.se
    072 402 66 59

    Mathilda Garte

    Talent Acquisition Manager

    mathilda.garte@ants.se
    072 402 09 21

    Sofia Rosby (Föräldraledig)

    Talent Acquisition Manager

    sofia.rosby@ants.se
    072 080 75 69

    Benjamin Karlsson

    Talent Acquisition Manager

    benjamin.karlsson@ants.se
    072 402 07 38

    Markus Helin

    Marknad

    Markus.Helin@ants.se
    072 819 88 84

    Annie Åström

    Talent Acquisition Manager

    annie.astrom@ants.se
    072 402 24 77

    Emelie Stjärnås

    Talent Acquisition Manager

    emelie.stjarnas@ants.se
    072 402 49 23

    Sanela Filipovic

    Talent Acquisition Manager

    sanela.filipovic@ants.se
    072 402 49 28

    Läs mer