KONTAKTA OSS

Våra kontaktuppgifter

rekrytering@ants.se

08-515 148 00

VAT: SE556653623001

Org.Nr: 556653-6230

 

Besöks- och postadress

Erstagatan 1c, 9tr

116 28 Stockholm

 

Kontakta oss för ytterligare frågor

Våra medarbetare

Hugo Leichsenring

VD

hugo@ants.se

070 777 08 33

Carl Johan Hamilton

Vice VD

cj@ants.se

070 777 08 34

Samuel Fredriksson

Head of Talent Acquisition

samuel.fredriksson@ants.se

073 516 22 39

Emma Forsberg

Head of People and Culture

emma.forsberg@ants.se

076 677 56 55

Jenny Almquist

Talent Acquisition Manager

jenny.almquist@ants.se

073 528 99 57

Sofie Logärd

Talent Acquisition Manager

sofie.logard@ants.se

076 677 25 89

Sofia Odeen

Talent Acquisition Manager

sofia.odeen@ants.se

072 40 25 827

Sophie Sundberg

Talent Acquisition Manager

sophie.sundberg@ants.se

076 196 93 03

Aran Kainz

Talent Acquisition Manager

aran.kainz@ants.se

072 402 36 79

Filippa Bengtsson

Talent Acquisition Manager

filippa.bengtsson@ants.se

072 050 78 43

Sophie Wellin

Talent Acquisition Manager

sophie.welin@ants.se

072 080 71 98

Nathalie Baker

Talent Acquisition Manager

nathalie.baker@ants.se

072 400 81 96

Amanda Jung Sandhaag

Talent Acquisition Manager

amanda.sandhaag@ants.se

072 080 71 91

Alexandra Sjöberg

Inside Sales & Office Manager

alexandra.sjoberg@ants.se

070 452 53 37

Ida Ulvenfalk

HR

ida.ulvenfalk@ants.se

072 402 66 59

Markus Helin

Marknad

markus.helin@ants.se

072 819 88 84

Missa inte

NOX consulting