KONTAKTA OSS OM IT-REKRYTERING

Ants kontaktuppgifter IT-rekrytering i Stockholm och Göteborg

rekrytering@ants.se

08 515 148 00

VAT: SE556653623001

Org.Nr: 556653-6230

Besöks- och postadress

IT-rekrytering Stockholm

Virkesvägen 2

120 30 Stockholm

IT-rekrytering Göteborg

Östra Hamngatan 16

411 06 Göteborg

Kontakta oss om du är i behov av IT-rekrytering eller har andra frågor. 

Våra medarbetare

Hugo Leichsenring

VD

hugo@ants.se
070 777 08 33
Carl Johan Hamilton

Vice VD

cj@ants.se
070 777 08 34
Samuel Fredriksson

Head of Talent Acquisition

samuel.fredriksson@ants.se
073 516 22 39
Emma Forsberg

Head of People and Culture

emma.forsberg@ants.se
076 677 56 55
Sophie Sundberg

Head of Talent and Employer Branding

sophie.sundberg@ants.se
076 196 93 03
Jenny Almqvist (Föräldraledig)

Talent Acquisition Manager

jenny.almquist@ants.se
073 528 99 57
Sofie Logärd (Föräldraledig)

Talent Acquisition Manager

sofie.logard@ants.se
076 677 42 95
Sofia Odeen

Talent Acquisition Manager

sofia.odeen@ants.se
072 40 25 827
Nathalie Baker

Talent Acquisition Manager

Nathalie.Baker@ants.se
072 400 81 96
Amanda Jung Sandhaag

Talent Acquisition Manager

Amanda.Sandhaag@ants.se
072 080 71 91
Sophie Welin

Talent Acquisition Manager

Sophie.Welin@ants.se
072 080 71 98
Ida Ulvenfalk

HR & Talent Acquisition Manager

Ida.Ulvenfalk@ants.se
072 402 66 59
Alicia Sjöberg

Talent Acquisition Manager

alicia.sjoberg@ants.se
076 66 96 147
Peter Bånkestad

Talent Acquisition Manager

peter.bankestad@ants.se
072 402 33 32
Mathilda Garte

Employer Branding Consultant

mathilda.garte@ants.se
072 402 09 21
Léon Judovic

Talent Acquisition Manager

leon.judovic@ants.se
076 669 61 59
Sofia Rosby

Talent Acquisition Manager

sofia.rosby@ants.se
072 080 75 69
Benjamin Karlsson

Talent Acquisition Manager

benjamin.karlsson@ants.se
072 402 07 38
Vilma Franzon

Talent Acquisition Manager

vilma.franzon@ants.se
072 402 24 05
Alexandra Sjöberg

Inside Sales & Office Manager

alexandra.sjoberg@ants.se
070 452 53 37
Markus Helin

Marknad

Markus.Helin@ants.se
072 819 88 84

Missa inte