KONTAKTA OSS

Våra kontaktuppgifter

info@codeatheart

08-515 148 00

VAT: SE556653623001

Org.Nr: 556653-6230

 

Besöks- och postadress

Erstagatan 1c, 9tr

116 28 Stockholm

 

Kontakta oss för ytterligare frågor

Våra medarbetare

Hugo Leichsenring

VD

hugo@ants.se

070 777 08 33

Carl Johan Hamilton

Vice VD

cj@ants.se

070 777 08 34

Samuel Fredriksson

Head of Talent Acquisition

samuel.fredriksson@ants.se

073 516 22 39

Jenny Almqvist

Talent Acquisition Manager

jenny.almquist@ants.se

073 528 99 57

Sofie Logärd

Talent Acquisition Manager

sofie.logard@ants.se

076 677 25 89

Emma Forsberg

Talent Acquisition Manager

emma.forsberg@ants.se

076 677 56 55

Stefan Furne

Talent Acquisition Manager

stefan.furne@ants.se

070 777 08 36

Sofia Odeen

Talent Acquisition Manager

sofia.odeen@ants.se

072 40 25 827

Elin Filipp

HR-Ansvarig

elin.filipp@ants.se

072 40 20 737

Sophie Sundberg

Talent Acquisition Manager

sophie.sundberg@ants.se

076 196 93 03

Alexandra Sjöberg

Inside Sales & Office Manager

alexandra.sjoberg@ants.se

070 452 53 37

Våra medarbetare

Hugo Leichsenring

VD

hugo@ants.se

070 777 08 33

Carl Johan Hamilton

Vice VD

cj@ants.se

070 777 08 34

Samuel Fredriksson

Head of Talent Acquisition

samuel.fredriksson@ants.se

073 516 22 39

Jenny Almqvist

Talent Acquisition Manager

jenny.almquist@ants.se

073 528 99 57

Sofie Logärd

Talent Acquisition Manager

sofie.logard@ants.se

076 677 25 89

Emma Forsberg

Talent Acquisition Manager

emma.forsberg@ants.se

076 677 56 55

Stefan Furne

Talent Acquisition Manager

stefan.furne@ants.se

070 777 08 36

Sofia Odeen

Talent Acquisition Manager

sofia.odeen@ants.se

072 40 25 827

Elin Filipp

HR-Ansvarig

elin.filipp@ants.se

072 40 20 737

Sophie Sundberg

Talent Acquisition Manager

sophie.sundberg@ants.se

076 196 93 03

Alexandra Sjöberg

Inside Sales & Office Manager

alexandra.sjoberg@ants.se

070 452 53 37

Mest lästa

Beebot är ett bi som lär barn programmering